Tato internetová stránka používá soubory cookies. Pokračováním v prohlížení této internetové stránky nebo kliknutím na tlačítko "Souhlasím", souhlasíte s použitím souborů cookies.

CURIONI 2800 NT

Drážkovací stroj / Slotr

#C 11572

Prodáno CURIONI 2800 NT
Speciální nabídka
Prodáno
Curriculum vitae (CV), (rovněž hláskované kurikulum vité), poskytuje přehled pracovních zkušeností a ostatních kvalifikací osoby. V některých zemích je CV obvykle tím prvním, s čím se potenciální zaměstnavatel setká, pokud jde o uchazeče o zaměstnání, a je typicky používáno k prověřování uchazečů. Curriculum vitae je latinský výraz, který může být volně překládán jako průběh (mého) života nebo jednoduše „životopis“.

Stroje v naší nabídce jsou nyní v situaci podobné lidským žadatelům o nové pracovní místo. Některé stroje jsou téměř nové, jako absolventi a jiné mají za sebou již mnoho let pracovní zkušenosti. Některé jsou více vhodné pro jeden druh činnosti a jiné zase pro druhý. Všechny tyto stroje ale spojuje to, že jsou momentálně z různých důvodů uvolněny ze stávajících služeb a hledají možnost nového uplatnění.

Seznamte se zde v CV stroje se všemi detaily, které se nám podařilo získat.

Základní informace

  • Rok výroby: 1982
  • Počet barev: 2
  • Max formát: 2800x1300 mm (110,2"x51,2")

Další popis

  • Kartonážní slotter
  • 2 flexotiskové jednotky
  • skládání
  • lepení
  • drážkování
  • rotační ořez
  • šicí stanice
  • stohovač
  • max. formát archu: 2800 x 1 300 mm
  • min. formát archu:578 x 330 mm.
  • potištěná plocha: 2 600 x 1 300 mm
  • pohony: 1x pro nakladač, tiskové jednotky, drážkování a řezání
  • 1x pro skládání a stohování
  • přednaložení
  • lepící stanice VALCO
  • tiskové válce: průměr/obvod 418/1 315 mm, výsekový válec: průměr/obvod 381/1 198 mm
  • 4 x rycí nůž
  • tiskové válce z tvrzené gumy s lištou pro upínání tiskových desek
  • tloušťka tiskové desky: 4,54 mm
  • typ drážek E,B,C,BC,EB,EC

Technický stav stroje

  • Dobrý stav, plně funkční.
  • Demontovaný a uskladněný.
  • Dostupnost: ihned
  • Výhody stroje: stabilita práce stroje
    zachování parametrů práce
  • Důvod prodeje: nákup nového stroje
  • Pracovní zkušenosti: stroj pracoval na 1 směnu, výjimecne na 2
    obsluha 2 stejnych operatoru
  • Provedené renovace: v roce 2003/2004 renovace mechanickýcgh částí,
    v roce 2007/2008 repasován elektrický rozvod,
    2009 vyměna gumových válců
  • Názor posledního provozovatele: stroj dovezen ze Západni Evropy,
    pro spuštění stroje nebyla potřeba investic či oprav
  • Upozornění: Posouzení stavu stroje uvedené v CV jsme pro Vás získali od posledního provozovatele nebo na základě prohlídky naším zaměstnancem, abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce informací.
    Pro Vaši větší jistotu doporučujeme Vaši vlastní prohlídku nebo posouzení nezávislým mechanikem. Na stroj Vám nemůžeme poskytnout žádné garance.

Služby

Pokud chcete, abychom vám zajistili demontáž, nakládku, transport, instalaci nebo jiné služby, klikněte prosím sem